1.2.0 Güncelleme Notları

 

  • Önsöz
  • Özet
  • Daha Fazla Hesaplama Sayfaları
  • Kapanış

 

Önsöz

“Roket inşası ve görev operasyonu için önemli, farklı alanlardaki birçok problemi sadece Rocket Fx kullanarak çözebiliyoruz.”

Emre SEZER | DUTlab Başkanı

 

Özet

1.2.0 güncellemesi Rocket Fx’in 1.2 sürümleri için üzerinde çalıştığımız yeni bir sistem ile Rocket Fx’i bize daha verimli bir halde sunuyor. 1.2.0 güncellemesi, 1.2 sürümleri için açık beta testinin gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor. Android platformunda, kullanıcılarımızla birlikte yapacağımız kapsamlı testler sonrasında windows platformu için daha büyük bir güncelleme yayınlayarak 1.2 sürümlerini tam anlamıyla kullanıcılarımıza sunarak Rocket Fx’i daha büyük yenilikler için açık betada geliştirmeye devam edeceğiz. Rocket Fx Wiki hizmetini bir süre daha bakımda tutmaya devam edeceğiz. Yakında Rocket Fx bütün özellikleri ile tam kullanımda olacak.

 

Daha Fazla Hesaplama Sayfaları

Var olan 9 hesaplama sayfasına ek olarak; tasarım aşaması grubuna 2, uçuş aşaması grubuna 1 yeni hesaplama sayfası dahil ettik. Bunlarla beraber “Mesafe | DV” grubunu 3 yeni hesaplama safası ve ”Rampa” grubunu 2 yeni hesaplama sayfası ile oluşturduk. Bu hesaplama sayfaları ile birlikte artık sadece model roketler için değil, yörünge ve gezegenlerarası roketler için de Rocket Fx kullanılabilir. Her gezegenin şartlarına göre düzenlenebildiğinden tekrardan bahsetmiyoruz bile. Bu, Dünya ve Mars arası tekrar kullanılabilen roketler için Rocket Fx kullanılabilir anlamına geliyor.Kapanış

Eğer sizin istediğiniz bir yenilik varsa bize, iletişim sayfamızdan, sosyal medya hesaplarımızdan veya iletisim@dutlab.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Bir sonraki güncelleme notlarında görüşmek üzere.

Daha Fazlası

_____________________________________________________________________________________

Rocket Fx bir DUTlab Projesidir.
Ocak 2024 – Tüm hakları saklıdır.

Scroll to Top